Abstrakcja - forum klanowe

Forum należące do drużyna, która skupia się głównie na grze: League of Legends


#1 2014-05-02 16:40:15

Ryuzaya

Moderator

Zarejestrowany: 2014-05-01
Posty: 10
Punktów :   

Podstawy Lasu ~ Byu Ryu

Witam!

Chciałbym napisać tutaj całkowite podstawy i wiedzę którą trzeba posiadać żeby grać w lesie. Jest to pozycja na którą poświęciłem najwięcej swojego czasu w tej grze ( około 2 lat) i chcę się to wiedzą z wami podzielić!
Oczywiście zaczniemy od totalnych podstaw czyli co ile jaki obóz nam się w lesie odnawia. A więc tak:

Nasz ukochany Blue Buff: 5 min.
Red Buff: 5 min.
Golemy, Wilki i Upiory: 1 min.
Smok: 6 min (Respi się w 3 min gry)
Baron Nashor: 7 min. (Respi się w 15 min gry)

Obozy na początku gry zaczynają sie od 1:55.
To są totalne podstawy które każdy młody leśniczy powinien znać( Są do tego programy, ale moim zdaniem lepiej i tak zapamiętać te czasy). Drugą rzeczą która jest praktycznie najważniejsza dla naszego Jungler'a to kontrolowanie takich rzeczy jak Smok oraz baron, wiadomo że zabranie przeciwnej drużynie takiej ilości golda ich nie uszczęśliwi a w swoim na pewno podniesie morale i wspomoże słabsze linie. Więc żeby dobrze kontrolować tego gada który jest niezmierni ważny w wcześniejszych fazach gry, trzeba po każdym powrocie do bazy ( w miarach możliwości) kupić 1 czy 2 wardy (najlepiej 1'ego pinka i 1'ego normalnego) i stawiać je w tych miejscach
http://vlep.pl/img/41p7c6.jpg
Zielony: Normalne wardy
Czerwony: Pink wardy
To pomoże nam w większym stopniu mieć piecze nad tym co się dzieje w tych okolicach + w krzaki gdzię będziemy stawiać nasze pink'i ludzie bardzo rzadko wchodzą.
Przejdźmy do ostatniego i najważniejszego punktu dzięki któremu możemy niszczyć przeciwnego leśniczego w jego własnym lesie, a nazywa sie to CounterJungle. Coż w tym punkcie nie byłem mistrzem ale radziłem sobie całkiem nieźle. Najlepiej zaczynać już od przybliżonego czasu respienia się jego buff'ów (około 7:20 Blue Buff, 8:20 Red Buff)około tych czasów stawiać wardy w tych miejscach ( żółty kolor na mapie wyżej) to pozwoli nam kontrolować jego buffy oraz jeśli szczęscie nam dopisze zabić go na nich. Oczywiście jeśli czujemy się pewnie możemy co około 1 min chodzić i próbować podbierać mu mniejsze obozy wilków czy upiorów. Staramy się również gdy widzimy naszego przeciwnego junglera na jakiejś lini wejśc mu do  jungli i wybić większość obozów zostawiając po 1 moobku. To Tyle na temat counterjungle'i.
Zapomniał bym wspomnieć o gankach, ale to każdy leśniczy wie że gdy tylko ktoś potrzebuje pomocy, albo albo jesteśmy w miarę blisko i wystarczająco ilościa HP. To wpadamy i próbujemy zdobyć killa.

To Tyle z mojej strony, Pozdrawiam!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polskiminecraft.pun.pl www.narutouchihaforum.pun.pl www.widma.pun.pl www.bottleofwine.pun.pl www.geouwr.pun.pl